התקנת גופי חימום ברצפה ס.פ.ו דומוטק

החורף מתקרב אלינו בצעדי ענק ואם אתם קוראים מאמר זה, אני מניח שאתם מתעניינים בתחום של דרכים וטכנולוגיות קיימות לחימום הבית. לאור הקורונה המשתוללת, חימום הבית עבורינו ועבור ילדינו הנו במעלה הראשונה אבל מעבר לכך, גם בעתיד, חשוב לנו לחפש וליישם טכנולוגיות ושיטות שיעזרו לנו לחמם את ביתנו באופן יעיל, נעים, זול, פשוט, שקט וכן אלאה.. 

קיימות שיטות אחדות לחימום הבית ואת רובן כולנו מכירים. הנפוצות ביותר הן המזגן המפוצל שיתרונו הוא שהוא גם מקרר וגם מחמם ולא צריך שני מכשירים בשביל להשיג את שתי המטרות. ישנם התנורים החשמליים הגדולים או אלו הממוקמים בכל חדר, ישנם הרדיאטורים שניתן לומר שכמעט לא קיימים בארץ, ישנם תנורי הסולר והנפט למינהן וישנם אחי העצים המפורסמים שמעניקים לסלון מראה אלגנטי ואיכותי. כל אלו הנם אמצעי חימום מקובלים ולכל אחד את היתרונות והחסרונות שלו. 

אך במאמר זה אציג בפניכם אמצעי נוסף שנכנס ליותר ויותר בתים בארץ והוא מערכת חימום תת רצפתית. כן. מערכות אלו מאד נפוצות בארצות קרות יותר אבל גם כאן בישראל, הן נכנסות כאמור יותר ויותר בגלל יעילותן והיתרונות שהם מביאות.

המערכת בנויה בעיקרה מהתקנת גופי חימום ברצפה. יש הקוראים לזה התקנת חימום ברצפה אבל זהו שם לא מקצועיההתקנה היא מתחת לרצפה וההתקנה היא של גופי חימוםאלו יכולים להיות גופי חימום חשמליים או מבוססים על מים חמים. אותם גופי חימום מקבלים אנרגיה חשמלית ממקור חשמלי או מעבירים בתוכם מים חמים על ידי משאבה ומפיצים את החום הזה דרך הרצפה לחדר כולו. בגלל זה אולי קוראים לזה גם התקנת חימום ברצפה אבל השם היותר מדויק הוא התקנת גופי חימום ברצפה (או מתחת לרצפה). 

מי עוסק בתחום זה של התקנת גופי חימום ברצפה. גופי חימום חשמליים או מבוססי מים? הכירו את חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ. חברת ס.פ.ו דומוטק היא החברה המובילה בארץ להתקנות של מערכות חימום תת רצפתיות, משאבות חום, התקנת גופי חימום ברצפה וכל הקשור בכך. חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ מחזיקה בתיק עבודות מכובד ומחזיקה גם בידע רב בתחום. צרו קשר עם החברה. תגלו עולם חימום חדש ואולי תתחדשו בו. בהצלחה.