חימום תת רצפתי במים

השילוב המושלם בין איכות חיים ואיכות הסביבה

חודשי החורף בארץ הנם קצרים יחסית אבל קרים מאד. אולי הם לא קרים כמו באזורים צפוניים יותר, אירופה, ארה"ב, קנדה או רוסיה אבל תחושת הקור בתוך הבית היא לעיתים אפילו חזקה יותר מאשר באזורים ומדינות שהזכרתי בגלל הסיבה הפשוטה שהבתים באזורים ומדינות אלו נבנים מראש בכדי לבודד מהקור העז ומערכות החימום במקומות אלו יעילות הרבה יותר. 

בישראל ישנם כ4 חודשים קרים שבהם צריך להפעיל את מערכות החימום. מערכות החימום הנפוצות בארץ הם כמובן המזגן המפוצל והתנורים המקומיים, אינפרא אדומים ואחרים. למערכות אלו התרגלנו כבר והם יעילות בדרגות מסוימות אך ברצוני במאמר זה להציג בפניכם עוד אלטרנטיבה שאולי לא חשבתם עליה, אולי היא לא כל כך פופולארית כאן בארץ אבל היא מאד פופולארית בעולם ה"קר" או הצפוני ובעיקר במדינות המערביות המתקדמות. מערכת חימום זו נקראית חימום תת רצפתי במים. בטוח שמעתם על מערכת זו אבל אולי לא חשבתם שהיא מוצעת להתקנה כאן בארץ. ובכן, היא מוצעת ויותר ויותר לקוחות מרוצים משתמשים בה. המערכת מוצעת, מתוכננת ומותקנת על ידי חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ ומוצעת בשתי אלטרנטיבות – חימום תת רצפתי במים וחימום תת רצפתי חשמלי. חימום רצפתי או חימום תת רצפתי מציע הרבה יתרונות אותם תוכלו ללמוד כאשר תצרו קשר, ואני מקווה שתצרו, עם מומחי חברת  ס.פ.ו דומוטק בע"מ. המערכות מציעות שקט מוחלט, 0 תקלות, יעילות אנרגטית, הרגשת חום נעימה ויבשה בלחות האיומה שיש כאן בארץ, חום שמתפשט בכל הבית ולא רק בחלק העליון, כיף אדיר לשכב על הרצפה או על השטיח ולשחק עם הילדים או לתת לילדים ולתינוקות לשכב ולשחק על הרצפה ללא חשש שהיא קרה מידי עבורם ועוד ועוד..  
       

חימום תת רצפתי עם משאבת חום זאת הדרך החדשנית לחימום תת רצפתי במים

 אצל ס.פ.ו דומוטק אתה תקבל את היעוץ שאתה תצטרך לבחור במערכת שלך. ועם הצגת כל האופציות שיש בשוק לבחירתך. כך ש ס.פ.ו דומוטק היא החברה היחידה שיכולה להציע לך את כל המבחר. עם מערכת חימום תת ריצפתי עם משאבת חום אתה תקבל דרך חדשנית וחסכונית לחימום הבית. ס.פ.ו דומוטק מציגה לך את המערכת הטובה ביותר לחימום תת רצפתי במים עם החומרים הכי עמידים ותקינים שיש. כך שאתה תקבל יעוץ לשיטה הכי עמידה ויעילה שיש עם אחריות. המערכת הזאת של חימום תת רצפתי היא הכי טובה שיש עם האספקטים הכי טובים שאתה יכול למצא מכל הבחינות, חסבונית, שקתה, מתוחכמת ויעילה. 

 
להתקנת מערכת חימום תת ריצפתי יש כמה שיטות שגם תלויות באיזה מצב הן מותקנות, אם זה בניין תחת בנייה, בשיפוץ או רק להתקין המערכת. אם יש לך בית או משרד קיים ואתה רוצה רק להוסיף המערכת אתה יכול להתקין חימום תת ריצפתי פרקט שכך אתה רק מתקין הצינורות מעל הריצוף שי שלך ואתה רק מוסיף עליהם פרקט שכך אתה לא צריך השקעה גדולה או שום בלגן. במקום רק האופציה להתקין מערכת חימום תת רצפתי בשיטה אחת אתה יכול לקבל גם התקנת גופי חימום מתחת לריצוף או התקנת חימום תת ריצפתי פרקט כך שאתה תמצא את מה שאתה תחפש עם התקנת גופי חימום הכי מתאימים למה שאתה צריך. 

מערכת חימום תת-רצפתי במים מבית ס.פ.ו דומוטק, היא מערכת אמינה, שקטה ויעילה, המציעה חיסכון של כ-60% בצריכת האנרגיה, בהשוואה למערכות חימום מבוססות חשמל. מערכת החימום במים משתלבת היטב בעיצוב חלל הבית ומאפשרת שליטה בטמפרטורה בכל חדר וחדר. תשתית המערכת כוללת את הרכיבים הטובים בתחומם בעולם.

רוצים משאבת חום לחימום המים בבית ? לחצו כאן 

היתרונות במערכת

שקט מוחלט

מערכת החימום התת רצפתי במים פועלת בדממה מוחלטת

חסכון בחשמל

חסכון אנרגטי משמעותי בצריכת החשמל לעומת מערכות מבוססות חשמל

בקרת טמפרטורה

שליטה מלאה על הטמפרטורה בכל חדר בנפרד

עיצוב נקי

המערכת משתלבת היטב במרחב המעוצב של הבית.
ללא אלמנטים גלויים

עמידות

מערכת החימום התת רצפתי במים עשויה נירוסטה – לא מחליד, אנטי קורוזיה, עמיד לכל החיים

מערכת סגורה

אין נזילות מים ואין פיצוצים במחברים – אין אלתורים, מרכזיה ללא מחברים - אפס נקודות תורפה המועדות לנזילות

הולכת חום

צינור רב שכבתי - עמיד מאוד ובעל יכולת הולכת חום גבוהה במיוחד

חימום תת רצפתי במים
חימום תת רצפתי במים

פתרונות החימום התת רצפתי של ס.פ.ו דומוטק

פתרונות
חימום
בחשמל

מערכות
בית
חכם

משאבות
חימום
לבריכות

רוצים לדעת עוד על מערכת החימום התת רצפתי במים שלנו?

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו: 074-769-15-86‏