מערכת חימום לבריכה ס.פ.ו דומוטק

מנהלים בריכה של חדר כושר? מעוניינים שהבריכה תיהיה אטרקטיבית גם בחורף? זה הזמן להתקין מערכת חימום לבריכה. מערכת חימום עובדת באמצעות משאבות מיוחדות המפיצות חום לתוך מי הבריכה ומאפשרות שליטה מלאה על טמפרטורת המים. חימום הבריכה של חדר הכושר יאפשר לכם לקיים פעילויות גם בימי החורף הקרים ולהוסיף טיפולים אלטרנטיביים במים כגון טיפולי הידרותרפיה וואטסו וכך להגדיל את השירותים הניתנים למנויים של חדר הכושר. 
 

מערכת חימום לבריכות בחדרי כושר

איך בוחרים מערכת חימום לבריכות? את משאבות החימום ניתן להזמין מחברה ישראלית מקצועית המייצרת את המשאבות בישראל ומשווקת אותם ללקוחות בכל רחבי הארץ. משאבות החום לבריכות מיוצרת מרכיבים איכותיים של חברות הטכנולוגיה המוכרות והגדולות בעולם. מערכת החימום מותאמת לסוג הבריכה שלכם ועל-פי הצרכים של חדר הכושר וניתן להתקין אותה בבריכות פתוחות, בריכות מקורות וכל סוגי הבריכה הנפוצים ביותר היום. 
 

מערכת חימום לבריכות שחייה פרטיות

מלבד חדרי כושר, גם בעלי בריכות פרטיות יכולים להינות ממערכת חימום לבריכות שחייה. באמצעות מערכת מתקדמת הכוללת משאבות חום, ניתן לשלוט על הטמפרטורה של הבריכה ולהשתמש בה לאורך כל השנה, גם בימי החורף הקרים ביותר. באמצעות בקר הממוקם בתוך הבית, ניתן לשלוט בצריכת האנרגיה של משאבות החום של הבריכה וכך לחסוך גם בצריכת החשמל של המערכת. 
 

איפה אפשר להזמין משאבות חום לבריכה? 

החברה המקצועית ביותר בישראל לייצור ושיווק משאבות חום לבריכה היא חברת ס.פ.ו. דומוטק בע"מ. חברת ס.פ.ו. דומוטק בע"מ מספקת ללקוחותיה מערכת חימום לבריכה מהמתקדמות בעולם עם יכולת שליטה מושלמת באמצעות בקר ביתי. מערכות החימום לבריכות של חברת ס.פ.ו. דומוטק בע"מ מחוברות לאינטרנט ומאפשרות בקרה טובה יותר על תקלות במערכת. צוות החברה כולל אנשי מקצוע מהטובים והמנוסים בתחום המבצעים את הייצור וההתקנה של המערכות בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם. 
 

מערכת חימום לבריכה של חברת ס.פ.ו. דומוטק בע"מ

רוצים לקבל עוד פרטים על מערכות החימום של חברת ס.פ.ו. דומוטק בע"מ? השאירו את הפרטים שלכם באתר החברה ונציג יחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים על המערכות המתקדמות של חברת ס.פ.ו. דומוטק בע"מ. אם אתם מתלבטים איזו מערכת לחימום בריכות תתאים לבריכה שלכם, צוות ס.פ.ו. דומוטק בע"מ ישמח לסייע לכם בהתאמת המערכת במיוחד לבריכה שלכם.