משאבת חום

בימי החורף הקרים, החימום של הבית והמים הופך לחלק מהשיגרה היומית של בני הבית. בחיפוש אחר דרכים לחימום הבית והמים בצורה חסכונית ויעילה, תוכלו למצוא את אחד הפתרונות היעילים ביותר – משאבת חום. משאבת החום עובדת בצורה פשוטה אך יעילה ביותר ומאפשרת חיסכון בחשמל בצורה אופטימלית. היתרון הגדול במשאבות חום הוא שניתן לחבר אותן למערכת תת רצפתית המחממת את כל הבית בצורה אחידה, נעימה ובריאה. 

משאבת חום חימום תת רצפתי

האם אפשר להתקין משאבת חום חימום תת רצפתי בכל בית? מערכות לחימום רצפתי ניתן להתקין כמעט בכל בית ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי הבודק את האפשרויות השונות להתקנה של המערכות לחימום הריצפה. על מנת שתוכלו לקבל ייעוץ ראשוני לגבי התקנה, כדאי לכם לפנות לחברה לייצור משאבות חום אשר מציעה מערכת רצפתית מתקדמת, המספקת חימום לכל הבית באמצעות חימום מים הזורמים בצינורות בתוך הריצפה. 

משאבת חום לבית עם אפליקציה לשליטה על החימום

גם לתחום משאבת חום לבית פותחו אפליקציות. היום ניתן להפעיל את החימום הרצפתי על-ידי אפליקציה נוחה ופשוטה הזמינה לכל טלפון חכם. בנוסף, ניתן להתקין את האפליקציה כמעט בכל טלוויזיה חכמה וכך לשלוט על החימום בבית בעזרת השלט של הטלוויזיה. 

תיקון חימום רצפתי 

יש לכם בבית מערכת חימום תת רצפתי לא תקינה? להתקנת מערכת חימום עם משאבת חום או תיקון חימום רצפתי, אתם מוזמנים לפנות לחברת ספו דומוטק. חברת ספו דומוטק מייצרת ומתקינה מערכות חימום תת רצפתי כבר מעל ל-20 שנה ומספקת שירות מקצועי ואמין ללקוחות בכל האיזורים בארץ. האם המערכות מתאימות רק לערים קרות כגון ירושלים וצפת? התשובה היא בוודאות לא! כל בית או משרד צריך חימום יעיל בתקופת חודשי החורף, ומערכות לחימום תת רצפתי הן הפתרון הטוב ביותר לחימום מלא ויעיל של כל מבנה הבית או המשרד.

משאבת חום של חברת ספו דומוטק

מעוניינים להזמין התקנה של מערכות לחימום של חברת ספו דומוטק? התקשרו עכשיו לצוות חברת ספו דומוטק או השאירו את הפרטים שלכם באתר, ותהנו משירות אישי ומקצועי להתקנת מערכת חימום תת רצפתי ברמה הגבוהה ביותר. לחורף חם, נעים ובריא בוחרים רק במערכות של ספו דומוטק.