חימום תת רצפתי במים

חודשי החורף בארץ הנם קצרים יחסית אבל קרים מאד. אולי הם לא קרים כמו באזורים צפוניים יותר, אירופה, ארה"ב, קנדה או רוסיה אבל תחושת הקור בתוך הבית היא לעיתים אפילו חזקה יותר מאשר באזורים ומדינות שהזכרתי בגלל הסיבה הפשוטה שהבתים באזורים ומדינות אלו נבנים מראש בכדי לבודד מהקור העז ומערכות החימום במקומות אלו יעילות הרבה יותר. 

בישראל ישנם כ4 חודשים קרים שבהם צריך להפעיל את מערכות החימום. מערכות החימום הנפוצות בארץ הם כמובן המזגן המפוצל והתנורים המקומיים, אינפרא אדומים ואחרים. למערכות אלו התרגלנו כבר והם יעילות בדרגות מסוימות אך ברצוני במאמר זה להציג בפניכם עוד אלטרנטיבה שאולי לא חשבתם עליה, אולי היא לא כל כך פופולארית כאן בארץ אבל היא מאד פופולארית בעולם ה"קר" או הצפוני ובעיקר במדינות המערביות המתקדמות. מערכת חימום זו נקראית חימום תת רצפתי במים. בטוח שמעתם על מערכת זו אבל אולי לא חשבתם שהיא מוצעת להתקנה כאן בארץ. ובכן, היא מוצעת ויותר ויותר לקוחות מרוצים משתמשים בה. המערכת מוצעת, מתוכננת ומותקנת על ידי חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ ומוצעת בשתי אלטרנטיבות – חימום תת רצפתי במים וחימום תת רצפתי חשמל. חימום רצפתי או חימום תת רצפתי מציע הרבה יתרונות אותם תוכלו ללמוד כאשר תצרו קשר, ואני מקווה שתצרו, עם מומחי חברת  ס.פ.ו דומוטק בע"מ. המערכות מציעות שקט מוחלט, 0 תקלות, יעילות אנרגטית, הרגשת חום נעימה ויבשה בלחות האיומה שיש כאן בארץ, חום שמתפשט בכל הבית ולא רק בחלק העליון, כיף אדיר לשכב על הרצפה או על השטיח ולשחק עם הילדים או לתת לילדים ולתינוקות לשכב ולשחק על הרצפה ללא חשש שהיא קרה מידי עבורם ועוד ועוד.. 

מערכת חימום תת רצפתי במים צריך כמובן להתקין בשלב בניית הבית והיא משתלבת עם חימום המים לדוד החימום ויוצרת מצב שתמיד יש מים חמים להתקלח. זאת בניגוד למערכת חימום תת רצפתי חשמל. 

אם לסכם, חימום רצפתי או חימום תת רצפתי בשם היותר מקצועי הוא אלטרנטיבה שהולכת ותופסת מקום מכובד בישראל. חימום תת רצפתי במים זוהי אופציה יעילה, זולה וזמינה. שאלו את מומחי ס.פ.ו דומוטק בע"מ. אל תפספסו את ההזדמנות. בהצלחה.