מערכת חימום תת רצפתי חשמלי

בשנים האחרונות טכנולוגיית חימום הבית עלתה שלב והביאה את מערכות החימום התת רצפתי. קיימים סוגים שונים של חימום תת רצפתי כמו חימום תת רצפתי חשמל, חימום תת רצפתי מים, חימום תת רצפתי גז ועוד. מדובר בפתרון חימום לבית ארוך טווח ואיכותי ולכן רבים כיום בוחרים בו. אמנם בחורף בישראל אינו קשוח כמו במדינות רבות אחרות, אך עם זאת -ב שונה ממערכות חימום אחרות – החימום התת רצפתי יחמם לכם את הבית במהירות וביעילות וללא תחושת חנק באוויר. התקנת מערכת החימום נעשית בעת בניית הבית או בעת שיפוץ מסיבי הכולל הרמה של כל הריצוף.

מהו חימום תת רצפתי חשמלי?

מערכת חימום תת רצפתי, היא מערכת המבוססת על גופי חימום חשמליים המונחים על שכבת בידוד תרמי מתחת לריצוף או לחיפוי הרצפה. מערכת זו מספקת חימום נעים שאינו מייבש את האוויר ומאפשרת ויסות של חום בכל הבית או בחדרים נבחרים, באמצעות אפליקציה בטלפון החכם או בטאבלט.
המערכת בטוחה לשימוש, שקטה לחלוטין, ידידותית לסביבה וניתנת להתקנה בכל שטח נתון – החל מבית רחב ידיים ועד חדר אמבטיה קטן.

בשנים האחרונות תופס החימום התת רצפתי בארץ מקום של כבוד. אחרי עשרות שנים בהן מערכות חימום תת רצפתי מותקנות במדינות רבות בעולם כמו ארה”ב, קנדה ומדינות אירופה, מערכות אלו הגיעו גם לישראל והן מהוות פתרון חדשני, איכותי ומתקדם בהתאמה לאקלים הישראלי. 

חימום תת רצפתי חשמלי נחשב לאופציה זולה ואיכותית יותר בהשוואה למערכות המבוססות מים\גז, לכן רבים מעדיפים לבחור בפתרון יעיל ובטוח זה. מערכת חימום תת רצפתי חשמלי פועלת במהירות וכך ניתן לחמם את החדר/ הבית היטב תוך זמן קצר, בהתאם לסוג והספק המערכת. יש שלושה סוגי מערכות עיקריות בתחום החימום התת רצפתי החשמלי וכל מערכת דורשת התקנה שונה.

חימום תת רצפתי חשמלי: יתרונות וחסרונות

חימום תת רצפתי חשמלי הוא זול יותר להתקנה לעומת חימום תת רצפתי על מים. המערכת אינה נראית לעין, וקלה מאוד לתפעול. החימום אחיד ושקט, לא מייבש את האוויר, והתחזוקה עבורו מעטה.

לעומת זאת, צריכת החשמל שהמערכת דורשת היא גבוהה יותר, ונדרשת המתנה ארוכה יחסית עד שהבית מתחמם – בין שעה לשעתיים מרגע ההפעלה, כך שלרוב אין טעם לכבות את החימום הרצפתי והוא נשאר דלוק כל היום.

חיסרון נוסף של חימום תת רצפתי, גם של חימום חשמלי וגם של סוגים אחרים, הוא העובדה שמדובר באמצעי חימום בלבד. מזגן בניגוד לכך משמש גם לחום וגם לקור. לכן יש צורך בהתקנת שתי המערכות כדי לקבל מזג אוויר נעים ורצוי לאורך כל השנה.

האם חימום תת רצפתי חשמלי פולט קרינה?

בעבר, מערכת החימום התת רצפתי החשמלי התבססה על טכנולוגיה שייצרה קרינה ברמה גבוהה. אולם מאז שגברה המודעות לסכנות הקרינה, נעשה שינוי בתחום והחימום התת רצפתי עובד כיום על טכנולוגיה חדשה הכוללת קרינה ברמה נמוכה מאוד, שאינה מסכנת חיים – קרינת החימום התת רצפתי החשמלי כיום היא הרבה מתחת לתקן משרד הבריאות. (קרינה בלתי מייננת) ובהתאם לכך אינה מסוכנת. 

עלות חימום תת רצפתי חשמלי

מחיר התקנת חימום תת רצפתי חשמלי נחשב לזול במיוחד בקרב מערכות החימום התת רצפתיות השונות, מכיוון שמדובר בהתקנה פשוטה יחסית. מחירי ההתקנה לחימום תת רצפתי נעים בין 140-160 ש"ח למ"ר, ויכולים להשתנות כתלות בגודל הבית, מספר המפלסים שהוא מכיל ומורכבות הבנייה. עלות ההתקנה תלויה גם במספר החדרים והקומות בבית, וכל חדר דורש התקנה של בקר חום לוויסות הטמפרטורה, שעולה כ-700-500 ש"ח.

אחריות על חימום תת רצפתי חשמלי

אנו מציעים מגוון רחב של יריעות חימום איכותיות, ביניהן יריעות UNICABLE בעלות אחריות לכל החיים ויריעות קלאסיות בעלות אחריות ל-10 שנים. עם חימום תת רצפתי חשמלי של ס.פ.ו דומוטק, תיהנו מחורף חמים ונעים לאורך שנים רבות. צרו קשר עוד היום לקבלת ייעוץ מקצועי והצעת מחיר!

היתרונות במערכת חימום תת רצפתי חשמלי

שקט מוחלט

מערכת החימום התת רצפתי החשמלי פועלת בדממה מוחלטת

עלות מול תועלת

מערכת זולה, יעילה וגמישה: ניתן להתקין בכל הבית או רק בחדרים מסויימים

אפס תקלות

מערכת אמינה המיוצרת מהמרכיבים המובילים בעולם

איכות ללא פשרות

מערכת החימום עומדת בתקן האירופי המחמיר
IEC 60335-2-96

תחושה נעימה

מערכת החימום התת רצפתי החשמלי אינה מייבשת את האוויר

בקרה מרחוק

שליטה מלאה על הטמפרטורה דרך האפליקציה הייחודית שלנו

עיצוב נקי

המערכת משתלבת היטב במרחב המעוצב של הבית.
ללא אלמנטים גלויים

משאבות חום
פריסת משטח חימום תת רצפתי חשמלי

יריעת חימום Unicable

הטכנולוגיה האירופית המובילה, שלכם בבלעדיות.

הכירו את הדור הבא של מערכות החימום החשמליות התת-רצפתיות: מערכת חימום בטכנולוגיית ה- Unicable הבלעדית של ס.פ.ו דומוטק.

יריעת ה- Unicable היא מערכת חימום עמידה ובטוחה במיוחד, עם כבל חשמל שעשוי מקשה אחת, אינו מתחמם ואינו כולל מחברים תת-רצפתיים העלולים להפוך לנקודת תורפה. המערכת אטומה לחלוטין למים, מתאימה במיוחד לחדרים החשופים ללחות ולרטיבות ומספקת לכם ולילדיכם חימום אחיד ונעים בכל רחבי הבית.

חימום תת רצפתי חשמלי

יריעת חימום תת-פרקט

קר בחוץ, חמים ונעים בפנים!

מתכננים התקנה של פרקט דקורטיבי? זאת ההזדמנות שלכם ליהנות מחימום מהיר שאינו מייבש את האוויר, מאיכות חיים גבוהה ומתחושת ביתיות נעימה, כשבחוץ קר וסוער.

מערכת החימום החשמלית לפרקט: המערכת המתקדמת מבית ס.פ.ו דומוטק מתאימה להתקנה קלה ומהירה מתחת לכל פרקט עץ או פרקט למינציה וניתנת ליישום בכל הבית או בחדרים המועדפים עליכם.​

לקוחות נהנים מחימום רצפתי חשמלי

פתרונות חימום תת רצפתי חשמלי נוספים

הדמיה של חימום תת שטיחי

חימום תת-שטיחי

אם בביתכם מותקן שטיח מקיר לקיר, או שאתם עומדים להתקין שטיח כזה בביתכם, ס.פ.ו דומוטק מעמידה לרשותכם מערכת חימום שתוכננה בדיוק בשבילכם: המערכת של ס.פ.ו דומוטק מתאפיינת ביעילות אנרגטית גבוהה, מותקנת מעל הריצוף ומתחת לשטיח ומספקת לכם חימום יעיל ומהיר מיד עם הפעלתה - בלי לייבש את האוויר ברחבי הדירה.

הדמיה של חימום רצפתי חשמלי

יריעת חימום קלאסית

כשבחוץ קר וגשום, בבית חם ונעים עם מערכת חימום תת-רצפתית של ס.פ.ו דומוטק- הדרך החסכונית, היעילה והנעימה ביותר לחימום הבית. יריעת החימום המתקדמת נפרשת כיריעה תחת הריצוף ומרגע הפעלת המערכת תוכלו ליהנות, תוך דקות, מחימום איכותי ואחיד שאינו מייבש את האוויר. ההפעלה והשליטה במערכת החימום התת-רצפתי קלה ופשוטה ונעשית באמצעות תרמוסטט. יריעת החימום הקלאסית של ס.פ.ו דומוטק עומדת בתקני הבטיחות האירופים המחמירים ביותר ואינה זקוקה לתחזוקה.

פתרונות החימום של ס.פ.ו דומוטק

מערכות
בית
חכם

פתרונות
חימום
במים

משאבות
חימום
לבריכות

רוצים לדעת עוד על מערכת החימום התת רצפתי החשמלי שלנו?

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו:072-3306431