משאבת חום לחימום מים

מלבד הוצאה על חשמל לחימום חדרים וחללים גדולים, גם הוצאה של חשמל על חימום מים היא משמעותית למפעלים ובתים רבים. מערכות החימום הפועלות על משאבות חום מספקות פתרונות חימום מים המוזילות את ההוצאה הכללית על חשמל. חברה המייצרת משאבת חום לחימום מים יכולה לספק גם שירות תיקונים למערכות הללו במידה ונוצר בלאי או נזילה באחד הצינורות (כמובן שבמקרה של נזילה חשוב להזמין מהחברה שירות איתור נזילות באופן מיידי). 
 
 ישנם עוד אמצעים וטכנולוגיות לחימום מים ולחימום בתים. אמצעים אלו מאוד נפוצים במדינות קרות כמו באירופה לדוגמה, רוסיה וכדומה.. אבל הם לאט לאט מגיעים לארץ ונכנסים ליותר ויותר בתים. אחד מאמצעים אלו היא משאבת חום לחימום מים. משאבות חום הן חלק ממערכות חימום תת רצפתיות וניתן כך לקרוא לה בשם המקצועי – משאבת חום לחימום תת רצפתי.


משאבת חום מתקדמת לחימום מים

אין הרבה חברות בארץ המציעות מערכות אלו. לא רק מציעות אלא גם מתכננות ומתקינות ונותנות כמובן שירות ואחריות לטווח ארוך מאד למרות שאחת היתרונות הגדולים של המערכות הללו שכוללות גם משאבת חום היא ב 0 תקלות שלהן. הן מערכות מאד אמינות המיוצרות במיטב המפעלים באירופה תחת התקנים הכי מחמירים. אחת החברות הבולטות בארץ העוסקת בתחום היא חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ. חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ היא מקצוענית בתחומה ומציעה את מיטב מערכות החימום התת רצפתיות ומשאבות חום שניתן למצוא בשוק מיוחד זה. 

משאבת החום לא מורכבת במיוחד והיא פועלת תחת העקרון של החלפת חום. כך בעצם משאבות חום פועלות. הן מסחררות דרכן את המים במעגל סגור ומשתמשות במים שכבר חמים אך מתקררים בדרך, מוספים להן מעט מעלות בכדי לשמור אותם חמים תמיד. כך אותה משאבת חום לחימום תת רצפתי משיגה יעילות אנרגטית מדהימה המורגשת מאד לטובה ולחיוב בכל חשבונית חשמל שתקבלו. במיוחד בחורף. 

לסיכום – משאבת חום לחימום מים היא משהו שכדאי לכם להתעניין בו אם אתם חושבים על הדרך הטובה ביותר לחמם את ביתכם. התקשרו והתעניינו. בהצלחה.  

 
משאבת חום לחימום מים