חימום בריכות

חבריי קוראי מאמר זה. יש לי בשורה עבורכם. יש סיכוי רב שהחורף גם השנה יגיע בעיתו. זה כמובן בהומור. אם ברשותכם בריכה או אתם אחראים אולי מאמר זה יעניין אותכם ולמה זה? בישראל שלא כמו במדינות נגיד יותר משווניות, העונות קצרות וההבדל בין הקיץ לחורף מבחינת טמפרטורות הנו דרסטי. יש לנו קיץ ארוך מאד וחורף יחסית קצר אבל קר מאד. הבריכות שכולנו כל כך אוהבים לשחות בהן ולבלות בהן נפתחות לזמן מאד קצר יחסית של השנה וגם הבריכות הפרטיות, שכאלו התרבו מאד בגלל הקורונה, הסגרים וחוסר היכולת שלנו השנה באמת להנות, אנחנו והילדים, בבריכות הציבוריות ובפארקים. 

תארו לכם שניתן היה להאריך את חודשי הבילוי בבריכה ושגם בחודשי החורף ובעיקר בחודשי הסתיו, ניתן היה ללכת לבריכה או להמשיך ולהפעיל את הבריכה הביתית לרווחת כל המשפחה. זכרו גם שהבריכה היא מקור הפעילות הגופנית של המוני אנשים וכמובן מקור הכנסה כלכלית לבריכות ציבוריות כך שהאינטרס של להמשיך ולהנות מבריכות הרחצה הוא אינטרס של כולנו בעצם. של כל האנשים בכל הגילאים. מהתינוק הכי קטן ועד הקשיש שבא לשחות ולהפעיל את גופו במים. 

אז מה הטריק? אין ניתן להאריך את השימוש בברכות השחיה כמה שיותר? פשוט מאד. באמצעות חימום המים. כן. מה זה משנה מה טמפרטורת האויר אם טמפרטורת המים נעימה לשחיה גם כשקר בחוץ. הכירו את חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ. חברת ס.פ.ו דומוטק בע"מ מציעה ללקוחותיה, והם רבים, פתרונות חימום למי בריכות השחיה. כן. היא עוסקת בחימום בריכות. גם חימום בריכה פרטית וגם חימום בריכת שחיה. כל חימום בריכה וכל סוג של בריכה. חימום בריכות הפך בשנים האחרונות לממש צורך כלכלי כי תארו לכם את כל ההשקעה בבריכה ציבורית גדולה והפעלתה רק כארבעה חודשים. גם צריך לכבות מהציבור כסף רב כבכדי שהפעילות תהיה כלכלית וגם זהו בזבוז משאב חברתי, ספורטיבי וכאמור כלכלי גדול מאד שכבר קיים. חימום בריכות מאפשר לקחת את אותו משאב ואותה פעילות ופשוט להאריכה חותר ויותר. אז חימום בריכות, או חימום בריכה, חימום בריכה פרטית או חימום בריכות שחיה עושים עם ס.פ.ו דומוטק בע"מ. צרו קשר עוד היום לייעוץ ראשוני. בהצלחה.