חימום בריכות

בריכה מחוממת

להיות עם בריכה בבית זה דבר חוויתי, אתה גם יכול לעשות ספורט שחייה וגם להנות ולשחק בבריכה ועם המשפחה, אחת הבעיות בהתקנת הבריכה זה שהיא דבר חד עונתי, ושאר העונה אין לך מה לעשות איתה, חוץ מאופציות אחרות שתוכל לשים במקום הבריכה. אז כדי לפתור את זה ולזכות עוד יותר, אפשר להתקין מערכת חימום בריכה כדי שתוכל להנות ממנה כל השנה.  ניצלת הבריכה שלך כל השנה.

לחימום בריכות יש כמה שיטות

יש אפשריות לחימום עם משאבות חום או באצעות מערכת חימום חשמלית, שכל אחת מהשיטות יש לה ההתחשביות שלה והסיבות שלה, אז צריך לדעת כל הנתונים של חימום בריכות כדי לבחור המערכת הכי מתאימה בשבילך והכי טובה לבריכה שלך. ס.פ.ו דומוטק להתקנת מערכות חימום בריכה יש לה וותק רק בהרכבת ובחירת המערכות אללה בשביל חמיום בריכות, איתם אתה תקבל את כל מבחר האפשריות של שיטות חימום בריכה וגם תקבל היעוץ הכי טוב על איזה סוג התקנה ואיזה שיטות התקנה ללכת עליה עם ההתחשבות בכל הנתונים של הבריכה וכל הדרישות שלך. 
 

חברת ס.פ.ו דומוטק היא החברה היחידה בארץ שיש לה להציע לך את כל סוגי מערכות חימום בריכות שחיה שיש בשוק, ואתה תקבל היעוץ הכי טוב כדי לבחור נכון על איזה סוג ועל איזה שיטת חימום בריכה תרצה ללכת, עם התחשביות בסוג הבריכה, החומרים שלה, עם או בלי מכסה וגם אפילו את סוג וכמות המים כדי לקבל חימום בריכה עם התוצאות הכי טובות מכל הבחינות. עם התחשבות גם בצרכים הכלכליים שלך ובשיטות שימושך בבריכה, אם תרצה לשחות בבריכה גם בחורף או רק בעונות מעבר. ועם הצעות איך לשפר התוצאות של המערכת ואיך לחסוף על עצמך כלכלית, כמו התחשבות במכסה לבריכה ועוד גורמים שאפשר להציע לך ולייעץ לך מה שתצרך בדיוק כדי להנות עד הסוף מהבריכה שלך בכל זמן שתרצה עם חימום בריכות שחיה.

חבריי קוראי מאמר זה. יש לי בשורה עבורכם. יש סיכוי רב שהחורף גם השנה יגיע בעיתו. זה כמובן בהומור. אם ברשותכם בריכה או אתם אחראים אולי מאמר זה יעניין אותכם ולמה זה? בישראל שלא כמו במדינות נגיד יותר משווניות, העונות קצרות וההבדל בין הקיץ לחורף מבחינת טמפרטורות הנו דרסטי. יש לנו קיץ ארוך מאד וחורף יחסית קצר אבל קר מאד. הבריכות שכולנו כל כך אוהבים לשחות בהן ולבלות בהן נפתחות לזמן מאד קצר יחסית של השנה וגם הבריכות הפרטיות, שכאלו התרבו מאד בגלל הקורונה, הסגרים וחוסר היכולת שלנו השנה באמת להנות, אנחנו והילדים, בבריכות הציבוריות ובפארקים. 

תארו לכם שניתן היה להאריך את חודשי הבילוי בבריכה ושגם בחודשי החורף ובעיקר בחודשי הסתיו, ניתן היה ללכת לבריכה או להמשיך ולהפעיל את הבריכה הביתית לרווחת כל המשפחה. זכרו גם שהבריכה היא מקור הפעילות הגופנית של המוני אנשים וכמובן מקור הכנסה כלכלית לבריכות ציבוריות כך שהאינטרס של להמשיך ולהנות מבריכות הרחצה הוא אינטרס של כולנו בעצם. של כל האנשים בכל הגילאים. מהתינוק הכי קטן ועד הקשיש שבא לשחות ולהפעיל את גופו במים. 

חימום בריכה
חימום בריכות