משאבות חום

איך אפשר לחמם את הבית בצורה יעילה וחסכונית? השימוש במזגנים לחימום הבית בימי החורף מייבש את האוויר ויוצר תחושה לא נעימה בבית, בעיקר בלילות חורף קרים במיוחד. אחת הדרכים היעילות לחמם דירה או בית פרטי, היא על-ידי חימום רצפתי. במדינות רבות בעולם כגון, נורבגיה, קנדה, ארה"ב וסין, ניתן לראות שימוש בחימום רצפתי בדירות ובבתים פרטיים. מלבד החסכון בחשמל ואנרגיה, החימום הרצפתי הוא יעיל יותר מכל שיטות החימום האחרות. האוויר החם המגיע מהרצפה עובר לכל חלקי הבית ומחמם את האיזור הכי קר בבית בחורף והוא איזור הרצפה. גם בהפעלת מזגן בטמפרטורה גבוהה, לעולם לא יהיה ניתן להגיע לחימום הריצפה בבית. ההמצאה החדישה ביותר בתחום החימום הרצפתי היא משאבות החום. משאבות חום מחממות מים הנמצאים בתוך צינורות מתחת למרצפות הבית וכך יוצרות את אפקט החימום הטוב ביותר לכל בית.  
 
משאבות חום לחימום מים
 
מלבד חימום הבית, משאבות החום מחממות גם את המים בבית. למעשה, משאבות חום לחימום מים יכולות להביא לחיסכון של עד 80% בצריכת החשמל שלכם, והכל באמצעות שיטת חימום מודרנית הבנוייה על בסיס אנרגיה ירוקה. 
 
משאבות חום לחימום תת רצפתי
 
רוצים להינות מחורף חם בכל הגוף? רק משאבות חום לחימום תת רצפתי יאפשרו לחמם את כל הגוף מכף רגל ועד ראש. מכיוון שאוויר חם זורם מלמטה לכיוון מעלה, חימום רצפתי מספק שיטת חימום אידאלית ביותר לכל בני המשפחה הנמצאים בבית.  
 
הזמנה של התקנת מערכת חימום תת רצפתית 
 
מעוניינים לחמם את הבית בצורה היעילה ביותר? חברת ספו דומוטק מספקת שירות לכל רחבי הארץ בהתקנה של מערכות חימום הפועלות עם משאבות חום. צוות ספו דומוטק בעל ניסיון רב בהתקנה של מערכות מתקדמות לחימום בתים פרטיים, דירות, מוסדות ומבנים ציבוריים. אם לא הכרתם עד היום את החימום הרצפתי, כדאי שתכירו את מערכות החימום לריצפה של חברת ספו דומוטק. 
 
חברת ספו דומוטק מציעה – משאבות חום לחימום הבית והמים
 
מעל ל-2 עשורים חברת דומוטק מתקינה מערכות לחימום בבתים. אם אתם סובלים בחורף מהקור בבית, מומלץ לכם להזמין את צוות חברת ספו דומוטק לביתכם להתקנת מערכת חסכונית, יעילה ומחממת בדרך הטובה ביותר.