משאבות חום ס.פ.ו דומוטק

משאבת חום לחימום הבית

איך אפשר לחמם את הבית בצורה יעילה וחסכונית? השימוש במזגנים לחימום הבית בימי החורף מייבש את האוויר ויוצר תחושה לא נעימה בבית, בעיקר בלילות חורף קרים במיוחד. אחת הדרכים היעילות לחמם דירה או בית פרטי, היא על-ידי חימום רצפתי. במדינות רבות בעולם כגון, נורבגיה, קנדה, ארה"ב וסין, ניתן לראות שימוש בחימום רצפתי בדירות ובבתים פרטיים. מלבד החסכון בחשמל ואנרגיה, החימום הרצפתי הוא יעיל יותר מכל שיטות החימום האחרות. האוויר החם המגיע מהרצפה עובר לכל חלקי הבית ומחמם את האיזור הכי קר בבית בחורף והוא איזור הרצפה. גם בהפעלת מזגן בטמפרטורה גבוהה, לעולם לא יהיה ניתן להגיע לחימום הריצפה בבית. ההמצאה החדישה ביותר בתחום החימום הרצפתי היא משאבות החום. משאבות חום מחממות מים הנמצאים בתוך צינורות מתחת למרצפות הבית וכך יוצרות את אפקט החימום הטוב ביותר לכל בית.  
 

חימום מים

מלבד חימום הבית, משאבות החום מחממות גם את המים בבית. למעשה, משאבות חום לחימום מים יכולות להביא לחיסכון של עד 80% בצריכת החשמל שלכם, והכל באמצעות שיטת חימום מודרנית הבנוייה על בסיס אנרגיה ירוקה. 
 

חימום תת רצפתי

 האם אפשר להתקין משאבת חום לחימום תת רצפתי בכל בית? מערכות לחימום רצפתי ניתן להתקין כמעט בכל בית ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי הבודק את האפשרויות השונות להתקנה של המערכות לחימום הריצפה. על מנת שתוכלו לקבל ייעוץ ראשוני לגבי התקנה, כדאי לכם לפנות לחברה לייצור משאבות חום אשר מציעה מערכת רצפתית מתקדמת, המספקת חימום לכל הבית באמצעות חימום מים הזורמים בצינורות בתוך הריצפה. 

חברת ספו דומוטק מציעה – משאבות חום לחימום הבית והמים

מעל ל-2 עשורים חברת דומוטק מתקינה מערכות לחימום בבתים. אם אתם סובלים בחורף מהקור בבית, מומלץ לכם להזמין את צוות חברת ספו דומוטק לביתכם להתקנת מערכת חסכונית, יעילה ומחממת בדרך הטובה ביותר.

בימי החורף הקרים, החימום של הבית והמים הופך לחלק מהשיגרה היומית של בני הבית. בחיפוש אחר דרכים לחימום הבית והמים בצורה חסכונית ויעילה, תוכלו למצוא את אחד הפתרונות היעילים ביותר – משאבת חום. משאבת החום עובדת בצורה פשוטה אך יעילה ביותר ומאפשרת חיסכון בחשמל בצורה אופטימלית. היתרון הגדול במשאבות חום הוא שניתן לחבר אותן למערכת תת רצפתית המחממת את כל הבית בצורה אחידה, נעימה ובריאה.

אפליקציה לשליטה על החימום

גם לתחום משאבת חום לבית פותחו אפליקציות. היום ניתן להפעיל את החימום הרצפתי על-ידי אפליקציה נוחה ופשוטה הזמינה לכל טלפון חכם. בנוסף, ניתן להתקין את האפליקציה כמעט בכל טלוויזיה חכמה וכך לשלוט על החימום בבית בעזרת השלט של הטלוויזיה. 

תיקון חימום רצפתי 

יש לכם בבית מערכת חימום תת רצפתי לא תקינה? להתקנת מערכת חימום עם משאבת חום או תיקון חימום רצפתי, אתם מוזמנים לפנות לחברת ספו דומוטק. חברת ספו דומוטק מייצרת ומתקינה מערכות חימום תת רצפתי כבר מעל ל-20 שנה ומספקת שירות מקצועי ואמין ללקוחות בכל האיזורים בארץ. האם המערכות מתאימות רק לערים קרות כגון ירושלים וצפת? התשובה היא בוודאות לא! כל בית או משרד צריך חימום יעיל בתקופת חודשי החורף, ומערכות לחימום תת רצפתי הן הפתרון הטוב ביותר לחימום מלא ויעיל של כל מבנה הבית או המשרד.

מעוניינים להזמין התקנה של מערכות לחימום בריכות של חברת ספו דומוטק? התקשרו עכשיו לצוות חברת ספו דומוטק או השאירו את הפרטים שלכם באתר, ותהנו משירות אישי ומקצועי.

משאבת חום
משאבות חום